למה עדיף גישור

גישור משפחתי  גישור זוגי, יישוב סכסוכים במשפחה, גישור גירושין, פרידה מוסכמת

הליך הגישור חוסך זמן יקר, הוצאות גדולות ומיותרות, ובסופו של דבר, מאפשר להגיע להסכם שמקובל על שני הצדדים ומחזיק לאורך זמן. אינו ניתן לערעור בבית משפט

הליך זה מאפשר, מצד אחד, קבלת פתרון מוסכם לבעיה, ומצד שני, אפשרות לשיקום היחסים המשפחתיים. הגישור יכול לשמש במצב שבו נדרש הסכם בעת שיגרה כגון הסכם ממון לפני נישואין או הסכם חיים משותפים בין ידועים בציבור. הגישור יכול לשמש גם בעת משבר, כאשר נדרש ליישב סכסוך קיים או כשמעוניינים בפרידה מוסכמת.

 

אנו במשרד עורכי דין אירנה אייזנברג, מאמינים שבמיוחד בתחום רגיש כמו התחום המשפחתי, יש למצות את תהליכי הגישור ולהגיע להסכמות. בצורה זו, אפשר להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר בדרך הקלה ביותר. כל הצדדים חוסכים זמן, כסף ועוגמת נפש לעומת אפשרויות אחרות.

 

לפני או אחרי חתונה וזקוקים להסכם ממון?

הסבר קצר והמלצות בנושא הסכם ממון

הסכם ממון הינו חוזה בין בני זוג שמסדיר את הנושא הכלכלי ונושאים אחרים כדוגמת חינוך הילדים, מזונות, משמורת על הילדים ועוד. ההסכם כולל את כל הנושאים שעשויים להיות במחלוקת בהמשך החיים הזוגיים כמו גם במקרה של פרידה. אם מבצעים את ההסכם לפני הנישואין, ניתן לאשרו בפני נוטריון. אם ההסכם נחתם לאחר הנישואין, יש לבצע את אישור ההסכם בבית משפט.

עריכת הסכם הממון על ידי עורכת דין ומגשרת מומחית בתחום, מאפשרת להיערך לכל הסוגיות והנושאים החשובים שיש לכלול בהסכם זה. יתרון נוסף הוא התאמת ההסכם באופן מדויק לצרכי בני הזוג הספציפיים. הגישור מוביל לתוצאות הטובות בדרך הקלה ביותר. הניסיון והידע המשפטי, מניבים את התוצאות המקצועיות.

 

ידועים בציבור וזקוקים להסכם לחיים משותפים?

הסבר קצר והמלצות בנושא הסכם לחיים משותפים עבור ידועים בציבור או זוגות חד מיניים

הסכם לחיים משותפים הינו חוזה שנועד להסדיר נושאים כלכליים ונוספים בין בני זוג שאינם נשואים. בדומה להסכם הממון עבור הנשואים, הסכם לחיים משותפים בין ידועים בציבור מכסה את הנושאים השונים בחיי הזוגיות שעלולה להיווצר בגינם מחלוקת בעתיד. מבחינה חוקית, אין מחויבות לאשר הסכם זה בבית משפט, אך אישור כזה ייתן גושפנקא מול מוסדות מדינה לצורך קבלת זכויות שונות.

עריכת ההסכם לחיים משותפים על ידי עורכת דין ומגשרת מומחית בתחום, מאפשרת להתאים את ההסכם לבני הזוג כמו גם להיערך לכל תרחיש עתידי ולהכלילו בהסכם.

 

עומדים בפני גירושין? לא חייבים להגיע לסכסוך קשה בבתי משפט

כיום, אנשים רבים פונים לגישור עבור הסדרת הגירושין. הגישור פותר את המחלוקות בצורה קלה ככל האפשר ובכך מקטין את עוגמת הנפש הכרוכה בתהליך הגירושין הן עבור הזוג המתגרש והן עבור הילדים. אישור הסכם הגירושין מבוצע על ידי בית משפט, אך התהליך עצמו לא חייב להיגרר לתהליכים משפטיים ארוכים וכואבים.

בתהליך יש לפתור סוגיות רבות לרבות חלוקת הרכוש ונושאים אחרים כמו משמורת על הילדים, מזונות ועוד. ככל שההסכם שיושג יהיה מפורט יותר, כך יימנעו מחלוקות בהמשך. עורכת דין ומגשרת המתמחה בתחום זה, תקל על התהליך ותעזור לכם לעבור את התקופה הזו בהצלחה ובקלות ככל האפשר.

אנו, במשרד עורכי דין אירנה אייזנברג, מאמינים שצריך למצות את האפשרויות להגעה להסכמה בדרך של גישור ובכך להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.

תגובות